Медична рада за підсумками 2017 календарного року

1

24 січня 2018 р. в комунальній медичній установі «Міський клінічний пологовий будинок №1» міста Чернівці відбулася медична рада за підсумками 2017 календарного року.

З доповідями виступили в.о. головного лікаря Владислав Гошовський, заступник головного лікаря з медичної частини Василь Ринжук та керівники підрозділів пологового будинку Ілля Кошурба та Тетяна Марчукова. Міське управління охорони здоров’я представляли головний акушер-гінеколог міста, заступник головного лікаря з медичної частини пологового будинку №2 міста Чернівці Світлана Ткачик та головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги населенню Ірина Вострікова. Від Буковинського державного медичного університету в медичній раді взяла участь доцент Лілія Рак.

За 2017 рік в пологовому будинку №1 міста Чернівці відбулося 1975 пологів, народилося 2012 дітей, випадків материнської смертності не було, а перинатальна смертність склала 7,5 промілле, що наближається до європейських показників. Крім того, в закладі покращено матеріально-технічну базу за рахунок придбання п’яти кардіотокографів для спостереження за станом плоду, апаратури для стерилізаційної, операційної та клінічної лабораторії на загальну суму 250 тис.грн.  Освоєно та впроваджено в практику новий метод преіндукційної підготовки вагітних до пологів, що покращило перинатальні наслідки для новонароджених та є засобом профілактики переношеної вагітності. Досягнуто застосування в 60% випадків регіонарної анастезії при оперативних розродженнях, що є не тільки економічно обґрунтованим, але значно покращує післяопераційне відновлення породіль, зменшує тривалість післяопераційного перебування в стаціонарі та нівелює медикаментозне навантаження на новонароджених. Для створення обласного електронного реєстру донорів закуплено і встанавлено програму «Служба крові. Реєстратор».
Враховуючи вищезазначене, а також те, що пологовий будинок продовжує роботу, розташовуючись на площах міської дитячої клінічної лікарні, роботу закладу визнано задовільною.
2 3 4 5 6Централізовані постачання медикаментівВитрати на лікування Доходи та витрати